| →♡ мαġίςαl ♡← a întrebat:

Helawzz big grin Cine imi poate spune si mie ce vrea mai exact sa transmita melodia lui eminem feat rihanna-love the way you lie?
Thanx big grin Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Mara_1046 a răspuns:

Http://www.versuri.ro/......omana.html
In primele versuri acestia ilustreaza o iubire mare, care nu tine cont de diferente. O iubire in care, daca amandoi lupta pot invinge pe oricine. Toate aceste pana cand, cu trecerea timpului si aparitiei minciunilor, ajung sa se urasca si sa "scuipe venin". La aceasta situatie s-a ajuns din pricina nesinceritatii, lipsei comunicarii si a dedicarii totale unul celuilalt.