| mada12 a întrebat:

Helllp! V-am zis ca imi place de un baiat...pana acum ne intelegeam bine... vorbeam tot timpu pe mess si cand ne vedeam pe strada ne salutam etc.sora mea se intelege foarte bine cu elsad ies afara impreuna cu gasca...desi e sora mea ma simt lasata pe dinafara.niciodata nu m-au chemat cu ei.Acum sora mea si cu el vorbeau pe mess...si sora mea era plecata de la pc asa ca m-am pus eu...si cand am zis Ceao a zis Ceao si atat.pana cum vorbeam...cred ca ii place de sora mea... i-am spus ce cred si a spus ca nu-i adevarat cum sa-i placa de ea... dar eu cred ca e adevarat...de cand a inceput sa iasa cu gasca surori mele ma evita...si nu imi place... ce sa fac? vreau sa uit ca exista si nu pot... daca nu l-am uitat in vacanta de vara cand nu ne-am vazut decat 5-6 zile...in timpul scoli no sa pot sa uit nici atat caci o sa il vad zilnicc.

Helppp! Nu mai pot!

5 răspunsuri:
| shishilik a răspuns:

Vorbeste cu sora ta, si daca o sa stie ce inseamna baiatul asta pentru tine, o sa inteleaga. O sa stie ea ce sa te sfatuiasca sa faci.

| Ruxyana a răspuns:

Cand o place pe sora ta este un fraierwinking...care vrea tot mai mult...
hee hee
norml ca nu te-a chemat sora ta ci tine.esti mai mica si ii este frica sa nu o paresti la mama voastra ce face e...sau nha.nu stiu... vb cu sora ta si spune-i tot ce ai pe suflet te va intelege!:*love struck
succestongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit cu atentie ce ai scris tu si cred ca singurul lucru care ti-a mai ramas de facut este sa vorbesti si cu sora ta...sa vezi daca ea este interesata de acel baiat... Insa, ai grija, nu este bina sa incepi un razboi cu sora ta mai ales din pricina unui baiat...

| monyk a răspuns:

Buna, poarta o discutie cu sora ta, astfel vei vedea cum sta treaba daca are vreo legatura cu el, dar sa stii ca nu ai ce face de el nu te place...

| mada12 explică:

Am vorbit cu ea... a zis ca nu-i adevarat...ca lui nu-i place de ea...dar.no cred.si roxyprincesslaughing imi spune tot ce facewinking avem incredere una in alta... odata a fumat.si mie mi-a spus. dar desigur. i-am spus ca nu zic la nimeni...de cand iese si baiatul acestalaughing cu gasca ei.sau schimbat mult...amandoi