| NeoShumy a întrebat:

Hello all am si eu urmatoarea problema sa zic asa happy se apropie o zi in care trebuie sa ma vad cu o fosta prietena la care inca tin destul de mult big grin si as dori sa facem ceva sa o impresionez si sa observe si ea ca m-am schimbat happy tot ce vreau sunt niste idei big grin nu ceva de genu sa i cumpar nu stiu ce obiect scump sau altceva de genu pentru ca nu ar tine happy intelegeti voi big grin asa ca astept ideile voastre big grin mersi happy

2 răspunsuri:
| emokyda98 a răspuns:

Stai apropiat de ea uitate direct in ochii ei cand vb cu ea...si sincer si marturisestei ca inca mai ti la ea si eu zic sa o duci undeva la o cafenea ceva de genu sa beti ceva...suc cooktail ceva

| ElenaZamfi a răspuns:

Nu cred ca ea vrea ca tu sa te fi schimbat, poate maturizat.Dar la fel ca tine vrea sa fiti impreuna ca pe vremurile bune.cat despre ce trebuie sa faceti e bine sa fiti spontani.Bafta multa:*