| BeatriceRamo a întrebat:

Hello allbig grin...am si eu o problemasad...am un pui de lup de 6-7 luni nu stiu sigurstraight face as vrea sa il dresez dar lui ii sta gandul doar la joacalaughing. ce as putea sa fac sa ii atrag atentia? apropo nu vreau sa il duc la dresor pentru ca la noi in oras nu suntcrying... ce as putea face?

mersi de ajutortongue:*

2 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Lupi vrei tu sa dresezi?hee hee.Macar invata-l sa nu muste, ca o sa ai probleme mari cu el big grin

| asya a răspuns:

Nu-l poti dresa singura...pentru k deja te vede ca pe un potential partener de joaca! Asa erau si ai mei pana i-am dus la dresaj! Eu nu cred ca intr-un ORAS nu este un dresor...cauta mai bine...sau intr-un oras apropiat! Succes!