| USwinter a întrebat:

Hello! Am 12 ani si eu am personalitatea asa mai crazy! adica am multa energie, etc...Dar nu stiu cum sa o arat oamenilor!(bine nu prea stiu sa ma exprim acum)cand ies pe strada imbracata asa mai naspa, nu mai vreau sa imi pese ce cred oamenii despre mine(rau)Vreau sa nu imi rusine de ce fac sau cum sa imi arat personalitatea oamenilor?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Ai 12 ani, este normal pentru varsta ta. Ia uita-te la fetele de 18 ani sa vezi cum sunt. Cam la fel ca tine, dar si unele cu gandul la ****. Anyway, nu ar trebui sa-ti pese. Daca tu vrei sa fii asa, de ce nu? Faci bine ca profiti de fiecare clipa a copilariei. Continua. Ce conteaza daca X se uita la tine si crede ca ai iesit de la spitalul de nebuni? Da-l naibii. happy Conteaza ca tu sa fii fericita.

1 răspuns:
| danay72 a răspuns:

Fii tu însuți, dar în același timp respectuoasă. Faptul de a fi deschisă și sociabilă te ajuta sa fii plăcută de oameni. Apoi e important să fii grabnică la ascultare și înînceată la vorbire.