| bbyyyyyyyy a întrebat:

Hello, am o problema cam naspa. maine ma duc la mare si azi mi-a venit ciclu. nu stiu ce sa facstraight face ob-ul se scoate din discutie.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ghinion. happy Păi dacă nu vrei să foloseşti, atunci du-te şi stai pe plajă în pantaloni scurţi şi intri doar aşa puţin cu picioarele.

| CMaria21 a răspuns:

Pai poti merge la farmacie sa vezi ce iti recomanda de regula se recomanda vitamina k, mai oprea sangerarea acum nu stiu ce iti doresti tu sa il opresti sau cum?

| SimonaCristina a răspuns:

Offf, e greu sa fii fata, nu stiu, baga nitel poate picioarele in apa, nu te balaci... sad Stai pe plaja si admira marea crying

| SimonaCristina a răspuns:

Ca sa nu se observe absorbantul, stai in pantaloni scurti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ghinionul tau!
Nu ai voie sa innoti la menstruatie!
Nu stai la soare, stai la umbra, te hidratezi bine, te protejezi cu palarioara in cap.
Apropo, daca inca mai esti virgina, nu folosi O.B.-uri!
Nu sunt pentru virgine!
Foloseste absorbante de la Always.
Te pup!

| LupuMaria a răspuns:

Poti sa iti iei o rochie de plaja si stai sa te bronzezi pana iti trece, iar dupa poti intra in apa

| AlexaaAle a răspuns:

Stiu ca iti e frica sa folosesti ob-uri poate pentru ca esti virgina.Te poti duce la farmacie sa ceri pentru virgine.Acestea sunt foarte mici.
Daca o intrebi pe farmacista ea iti va spune ca daca simti durere sa il scoti repede.
Sper ce te-am ajutat si mult noroc :* Distractie placuta la mare :X