| anonim_4396 a întrebat:

Hello am par saten si vreau sa-mi fac suvite. Cu ce culori si in ce parte credeti ca miar sta bine?

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

CEau:*
pai daca ai breton intr-o parte ai putea sa iti faci cateva pe el, culoarethinking un visiniu, mov deschishee heeblond inchishee heemai multe depinde si cum iti place tie

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Roşcat şi portocaliu sau mov şi albastru cred că ar merge super bine. Acum depinde şi de ce'ţi place mai mult şi de ce zic părinţi, asta dacă nu eşti majoră, binînţeles.
Succes!

| dalmma a răspuns:

Blond. roscat. funda?

| annika a răspuns:

Blond sau mov iti iasa superb

| th3b3stg1rl a răspuns:

Daca ai parul saten cel mai bine ar fi sa iti faci suvite cu un blond deschis! depinde daca e saten inchis spre brunet merge suvite cu albastru! eu sunt bruneta si de curand mi am facut suvite albastre! e ft ok! succes!

| Lovebaby a răspuns:

O suvita roz bombon pe partea dreapta e cea mai buna alegere(dupa parerea mea0... sper ca te-am ajutat.bafta!