| ~#YouKnowYouLoveMe#~ a întrebat:

Hello. Am si eu o intrebarewinking Cum este stilul vostru vestimentar? Ce il defineste?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Depinde unde merg si de starea mea. Uneori ma imbrac simplu, sport. Uneori elegant, glam, casual, sport-elegant,hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cooooolll/numai de firma.impopotonato- eleganto-pontico-euxinus. e un stil dacico mioritic cu influente etno-rroma.masa.toti cad pe spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Tepes, sunt curioasa cum de nu ai devenit fotomodel rolling on the floorrolling on the floor)
Eu nu am un stil caracteristic, ma imbrac de cele mai multe ori sport, si cu bluze cat mai largihee heehee hee, tenesi...

| Amrita a răspuns:

Hi.Stilul meu vestimentar nu este deloc extravagant sau neobisnuit, dar totusi incerc sa-mi pun amprenta personala in fiecare tinuta.De obicei ma imbrac sport, lejer.
Nu prea tin cont de moda. important e sa-mi fie mie bine si sa ma simt binehappy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Nu am un stil vestimentar, anume...variez in fiecare zi`sau ccel putin incerc, Dar in general- casual, tu?

| me_3408 a răspuns:

Eu de obicei nu ma imbrac in fustite sau roz.Adica ma imbrac de cu niste blugi stramti, cizme lungi(iarna, dar vara niste adidasi) un tricou sau o bluza si vara nu imi lipsesc ochelarii de soare big grin tongue

| Яùxsi a răspuns:

Depinde unde plec.hee hee in general casual. smug

| Bishop a răspuns:

Casual