| YoungSteve a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare. Am citit pe TPU un articol despre cum sa faci muschi (sunt facut bine dar ca toata lumea sunt nemultumit tongue ). Cnva a raspuns asa : " Mananca bine (5 mese pe zi ) si fa flotari geno flectiuni si abdomene ". Am facut exact asa dar mi se pare ca ma ingras sad. Voi ce parere aveti sa continui asa?

Răspuns Câştigător
| AlexSala a răspuns:

Te duci la sala, bei multe lichide, nu mananci dupa 6 - 7, mananci multe fructe.

2 răspunsuri:
| sensibilosu a răspuns:

Du-te la sala sau daca nu ia pastile dinalea pentru facut muschi "detox extreme"

| alexcr a răspuns:

Du-te la sala sau fa acasa exercitii cu gantere, flotari si genoflexiuni. Un program bun de flotari gasesti la http://antrenamentflotari.blogspot.com
Mult succes!