| Belissima a întrebat:

Hello! am si eu o problema...ma simt mereu incordata, chiar si cind merg sau stau! vreau sa ma simt mai relaxata si mai sigura pe mine.Va multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| BadCliché a răspuns:

Heii Belissima!happy
Te simti asa fiinda asa te-ai obisnuit sa stai.Chiar daca stai sau mergi,te simti incordata incontinuu si te oboseste acest fapt. In primul rand,roaga pe cineva sa iti faca masaj fiinda ajuta mult.
Ca sa iti mai extinzi muschii si sa ii relaxezi,fa putin fitness sau niste exercitii: sari,intinteti muschii,rotesteti capul, la fel cum faceti la ora de sport numai ca incearca sa accentuezi in locurile unde te simti cel mai incordata. Nu o sa treaca imediat, cam in 4 5 zile. Important este ca trebuie sa iti dezobisnuiesti corpul sa se simta incordat si sa fi relaxata. Mult succes :*

2 răspunsuri:
| Alf a răspuns:

Ar fi trebuit sa ne spui si varsta Belissima. incordata in ce fel te simti, stresata? relaxarea vine atunci cand nu ai griji este fericita... poate la tine alta este problema! si dupa ce o sa fie rezolvata, o sa fi si relaxata!happy

| Belissima explică:

Peste o luna voi avea 18 ani, Alf!