| Tacii a întrebat:

Hello, as avea si eu cateva intrebari!? Cum ma pot imbraca la banchet? Daca sa-mi iau tocuri sau nu? Daca da, de cati cm!? Si ultima intrebare, cum sa fac sa ma fac placuta, la banchet(sa dansez, sa rad, sa fac glume, sa beau.etc.laughing)
Dau fundita primului ce raspunde bine si...care ma ajuta.phawinking; x P.S.banchet clasa a VIII-a

2 răspunsuri:
| Owy a răspuns:

Cat mai sexoasa,tocuri cam de o palma ca sa poti dansa sa nu te doara picioarele,rochia scurta, umeri goi si bustul mai in fata iar parul cat mai natural si ravasit si fardata cat mai subtil nu prea exagerata si fi foarte vesela si danseaza cu toata lumea, numai odata ai banchetul.Bafta si sa-mi spui cum a fost?

| Tacii explică:

Multumesc mult owy(cred ca imi vei fi de ajutor, sper ca tu sa iei funda, mai vedem dupa ce vin si ceilalti cu idei):*