| MishaQuinn a întrebat:

Hello!
as dori si eu versuri pentru poze, messenger!
pentru d-soare care stiu ce vor laughing)
tnx :*

1 răspuns:
| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Heiii ` happy te pot ajuta : • Cuvintele sunt averea mea. ♥ Eu am fitsee winking nu ma intereseaza ce crezi despre mine winking mie tot nu`mi place de tine :-J Noi fetele Avem figurii baietii nu le plac cand facem asta straight face . Ei bine atat...De`atatea barfe m`am intoxicat, Dar sa stii un om nebarfit, e un om ratat!

Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand, Mai bine ma daram Si o sa cad razand!

Hai zi`mi daca m`am schimbat, Hai sa vedem cine pe cine a Tradat Defapt winking

Nu sunt perfcta! Stiu,.Am o gramada de defecte Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte!

Spune`ti doar atat: "Nu`mi pasa!" Oricarei lovituri ce se iveste in fata!

Spui ca nu mai sunt la fel. Ca m`am schimbat, dar defapt niciodata n`ai ajuns sa ma cunosti cu`Adevarat

Lasa`ma cu texte ce nu ma intereseaza! LaSA`ma cu lumea care nu ma agreaza chatterbox

Ma privesti si`mi spui ca sunt fitoasa. Te privesc si iti spun: Chiar crezi ca imi pasa?

De obicei ii citesti rapid Pe cei care iti zambesc Dar defapt nu te inghit

Daca le dai prea multa atentie esti o Zdreanta. Ia atitudine fetitz`o si scuipa`i in fata!

BARFESTE`MA SI ASA NU ITI SUPORT Fata! TU ITI STRICI GURA IAR EU IMI TRAIESC VIata!
Am InVatAt Ca DuReAzA aNi Sa CaStIgI iNcReDeRe
Si Ca DoAr In CatEVa SeCuNdE pOtI sA o PiErzi….
Iti place viata de noapte asa ca haide cat mai aproape ! Nu o sa ma las usor dar o sa se sfarseasca toata treaba in dormitor batting eyelashes

VREI sa incerci dar nu ai curaj vrei sa ma atingi dar totu'i un miraj renunta la vise sunt lucruri interzise

Ei bine nu incerc sa te conving dar daca na-i stiut astazi e soare in loc de frig

Daca sti povestile se terimna fericit aici in schimb scenariul este diferi si in povesti ele raman cu printu happy

Fabulos se invarte se lasa'n jos,simt ca noapte se va termina grandios:X

Extraoridinara si dc nupt unii Superficial`a.M`am Saturath Sha Mha Crithice Intr`unaa.Akum E Mo0omenthu` ca To0otzi Sa`si Tzina Gura
Sunt Frumoasa si`mi sta bine.Nu mai e alta ca mine 1)De multe ori am fost singura şi nu puteam să dorm m-ai lasat sa ma inec in lacrimi Şi de când ai plecat,am gasit greu motivul sa respir

2)Caci nu am fost atât de mare ca inima ta sa ma poata vedea

3)O mie de vise pierdute ruleaza in fata ochilor mei

4)Dar timpul imi va fi vindecare şi spun la revedere Pentru ca eu pot respira din nou, visa din nou Voi fi din nou pe drum cum trebuia sa fie si ieri

5)Acum ma simt libera din nou, aşa de nevinovata pentru ca cineva ma va face sa fiu intreaga din nou,pentru ca sigur voi gasi un alt TU

6)Nu ştiu nu înţeleg de ce mai stau Iubesc sau te urăsc, urăsc sau te iubesc nu ştiu M-ai vrut şi nu te-am vrut acum te vreau dar e prea târziu

7)•oAm puS SufLe† in kTeva mOmenTe `! De aZi StoP SenTimenTe! O sa raD,O sa TraieSc Dar faRa s IuBeSc`! Dar meReu,nu uiTa . Vei raMane SpeCiaL iN
viaTsa mEa:* •o°"

8)Oficial îmi merge bine, oficial mi-e bine, oficial mi-e În secret mi-e dor de tine, da, mi-e dor de tine, da, mi-e dor de tine Dar te rog să nu mai spui la nimeni

9)Am un suflet care doare Si-am avut atat de multa incredere In tine si nu-nteleg de ce?Ma-ntreb ea stie, ea stie oare Ca o doar o unda sau poate, poate nu Sau poate ea e ce cauti tu.

10)Ce poti sa faci cand visele pier Ce poti sa zici cand nu mai ai ce Ce poti sa faci cand dragostea-i scrum Incepi sa te gandesti la un alt drum

11)Without you it's hard to survivesad

12)Dulce si amar Pe-atunci n-aveam habar Ce-nseamna sa iubesti fara sa fii iubit A mai trecut o zi Am inteles sa stii Totul pentru mine e-n zadar

13)Ma intreb ce m-a atras la tine Poate cele doua glume bune Poate nu , poate doar tu!

14) De-ai privi adânc în ochii mei Ai vedea ce-nsemni pentru mine

15) Aş renunţa la toate pentru noi Lupt pentru iubire

16) Aş vreau să fiu tot ce-ţi doreşti Vreau să fiu tot ce iubeşti Te vreau pe tine Aş vrea să simţi cât te iubesc Să-nţelegi cât îmi doresc Să crezi în mine

17) Oare tu sti cum doare ?Doare cand te privesc mereu Oare esti tu sau mi se pare Oriunde vad chipul tau

18) In gandul meu amintiri ma fac sa zbier,ma fac sa sper

19) Mai am o singură intrebare: ,,Oare tu stii cum doare ?"

20) As vrea sa am, daca se poate O zi de vis numai a mea Sa fiu ducesa mintii tale Sa te inclini in fata mea

21) Daca inima iti este franta, este cel mai indicat sa maturi ramasitele si sa le arunci.

22) Toti cred in dragoste, dar fiecare se intreaba daca ea exista.

23) Astazi totul depinde de tine Daca tie ti-e greu Ce-as putea spune eu

24) Inima mea e ca un hotel Din cand in cand Te opresti la mine M-am saturat vreau sa pleci din el Vreau tot sau nimic de maine

25) Dacă te pierd, dacă te uit Eu nu mai am nimic!

26) Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti

27) Crede in iarba ce iese din nea Crede-n iubirea ce nu va pleca Crede in zane si uita de zmei Crede-n dorinte implinite la trei Crede ca orice boboc va-nflori Crede ca el intr-o zi-ti va zambi Crede ca azi e mai bine ca ieri Crede ca viata-ti va da ce ii cerilove strucklove struck

28) Ti-am vazut ochii de-o mie de ori Dar inca ma mai pierd in albastrul lor

29) Ajunge-o secunda Sa ma indragostesc N-ajunge o viata Sa iti pot arata Cat de mult eu te iubesc...

30) De n-ar fi fost ceata ai fi vazut ca te iubeam De n-ar fi fost frig ai fi simtit cum tremuram De n-ar fi fost ploaia ai fi stiut ca plangeam Si-ai mai fi stat

31) Nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot Prea multe complicatii care n-au nici un rost M-am saturat de scarbe care doar mint frumos Si daca nu-ntelegi inseamna ca esti un prost, aaa muah :*

32) Nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca nu are rost Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt Si daca nu-ti convine eu n-am sa ma plang

33) Daca ochii tai vreodata vor mai plange Daca pasii azi ti se intorc din drum aminteste-ti tu, prietene si spune-mi ,,Un inceput nu e, nu-i un sfarsit de drum"

34) Mai plange un copil in sufletu-mi pustiu As vrea sa-mi spui: „Nu e prea tarziu!"

35) Gelozie,gelozie N-ai ce cauta Gelozie, nebunie, nu te vreau in preajma mea Sa te mai ascult Eu vreau sa te uit!

36) Nu ma otravi! Ca-n fiecare zi Nu pot sa te condamn,Nu stiu sa cert,Nu pot sa ma prefac Incerc sa nu disper Picaturi de suparare gelozie mi-ai adus Ca si cand lipsa lui n-ar fi de ajuns

37) Si-atunci cand vei veni inapoi Libera voi fii din nou sa inteleg ce sunt fara tine-n gand

38) Nu are rost, stiu ca in fata mea, ai fost...un actor grabit…care spune replica si apoi pleaca zambind,care pleaca, imediat ce piesa a luat sfarsit, Bucuros ca rolul a fost usor, alearga spre alt decor ?!

39) Cat as vrea sa pot s’ aleg mereu Drumul bun oricat de greu Nu-mi pasa eu pot sa astept!

40) Vreau sa am steaua mea,Vreau sa ajung la ea,Vreau sa o pot avea,Caci eu n-am atins nici o stea!

41) Sa nu-ti pese ce spun ei.Viata iti da chiar tot ce vrei Daca nu sti, poti sa si iei!

42) Spune doar ca nu vei pleca,asculta doar ce-ti spune inima!

43) Astazi totul este schimbat E atat de greu sa cred ,dar totusi e adevarat Viata merge inainte tot ce simt acum e atat de greu sa exprim in cuvinte ****

44) M-ai iubit cu adevarat sau te-ai jucat?

45) Mi-ai promis ca o sa ma tii si m-ai lasat sa cad

46) Te-am iubit,dar tu ai plecat si mi-ai luat sufletul

47) Si pun pariu ca ti-ai dorit candva ceva ce n-ai putut avea si te intrebai cum oare doar altii pot sa zboare s-ajunga ei la steauaaaa ta!

48) Daca esti desteapta, lumea e a ta. Nu lasa pe nimeni sa-ti atinga inima

49) Gaseste-mi loc in inima ta!

50) Nu e nimic,Sunt obisnuita,Pic sa ma ridic,o iau de la capat cand prezentul nu-mi ofera nimic .

51) EU si TU intr'un cadru imperfect Ametzitor,copleshitor ma strangi la piept

52) Nu o lasa sa plece , stii ca e singura care te intelege !

53) Citeste, retine, baga bine in cap si nu uita nici intr-un veac : Eu sunt fetita ce ti-a pus capac

54) Ai nevoie de unu hotarat sa te iubeasca . N`ai nevoie de vreun prost sa te dezamageasca!

55) Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti

56) Sa faci diferenta intre mine si ele. Toate te vor, dar nu te vor iubi ca mine.

57) Love is like the wind you can`t see it but you can feel it!

58) Tot ce se intampla sa ramana intre noi.Si peste toate sa trecem amandoi Sa-mi fi aproape in noptile cand n-am somn,sa imi spui ce vreau sa aud si sa adorm.

59) Intr`o lume intreaga esti doar o fiinta, dar pentru mine esti orice dorinta.

60) Every day withouth you is like the world without the sun

61) Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai Iubeste-ma cand o merit cel mai putin Atunci am nevoie cel mai mult!

62) Marile incendii se nasc din scântei mici

63) Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti ? :X

64) Cand treci printr-o perioada proasta, adu-ti aminte ca exista CINEVA in cer care te iubeste si are grija de tine si CINEVA pe pamant caruia ii pasa de tine – eu sunt aceea

65) Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si prietenia incepe cu tine si cu mine.

66) Intre noi exista un ocean. Padurile si muntii ne despart. Nu sunt superman, dar da-mi o secunda si voi zbura peste mari si tari pentru a-ti trimite dragostea mea. Ai primit-o ?

67) Daca din toata istoria as putea alege un moment care sa il pot pastra stralucitor si plin de viata, din toate zilele vietii mele as allege momentul cand te-am cunoscut

68) As vrea sa fiu o lacrima in ochiul tau, pentru a putea aluneca pe obrazul tau si a ajunge pe buzele tale, dar nu as vrea ca tu sa fii o lacrima pe obrazul meu pentru ca te-as pierde ori de cate ori as plange…
69) Dragostea Toata viata mea am auzit despre ea, am citit despre ea, am visat la ea, am plans dupa ea. Acum, langa tine, am gasit-o !

70) Orice ai face, sunt alaturi de tine. Sper ca toate visele tale sa se implineasca. Oricunde, oricand, voi fi langa tine dorindu-ti dragoste si fericire. Pentru ca te iubesc!

71) Ori e alba, ori e neagra,mereu inima mea se-ntreaba,daca am facut rau sau bine cand m-am indragostit de tine.

72) Nu merge inaintea mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot urma,nu merge in urma mea ca s-ar putea sa nu te pot ghida.Mergi alaturi de mine si fii iubirea mea.

73) Daca toti prietenii mei ar sari de pe un pod, eu nu as sari cu ei ci as sta jos ca sa-i prind

74) Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi încrederea si doar sa ai mai multa grija în cine ai încredere si a doua oara.

75) E parca un facut sa nu ne dam seama de valoarea unei fiinte sau lucru decât dupa ce-l pierdem.

76) Împotriva cui sa lupt mai întâi daca totul lupta împotriva mea?

77) Toate fericirile se sprijina pe iluzii. Adevarul nu face altceva decât sa sfâsie valul cu care se acopera ochii ce nu vor sa vada realitatea.

78) Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent linistit ingrijorandu-te despre viitor

79) Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara

80) Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul

81) Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

82) Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut

83) M-am nascut sa fac fitze nu sa le suport pe ale altora

84) Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau.Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau c-am pus suflet pentru tine

85) E in regula,in regula Si stiu ca nu este in regula Dar uneori e asa de greu sa lupti

86) Regrete, eu nu am regrete Dar tot ce urăsc cel mai mult la tine E faptul că te iubesc

87) Iar dac-ai să-ntrebi ce-a rămas la mine În inimă am urme de tine

88) Vreau sa pleci din viata mea.Acuma as vrea sa te pot uita,Tu tu nu stii sa iubesti Te d0are cand vezi ca nu imi paSa:::Si itSi zic,a fost 0 Simpla intaplaRe...LaSa
aScultatSi inima si itSi va Spune:iUbeSte'l pana m0ri,Ca Un baiat ca el nu GaSeSTI de 2 0ri
Nu mai e ea fetitSa ce tacea::::aStazi Spune PA,ieri p0ate ii paSa
Pt tine e prea GreU sa iUbeSti::::La fel de GreU cand ma GandeSc ca p0ate n'ai Sa reuSeSti
Vezi uh draGa:::0 fi Stat Si cu tine...Sstyu c'a arS0 si cu alTele dar veZi uh.el are 0 fata...si pentru el fetitSa lUi e cea mai imp0rtanta
Am sur0ri AdevaRateeee:::are Cn'mi tSine partee
aLa baLa p0rt0cala:::fitSe r0z in Sstil GaBana
)Mi'aS dorii sa fim Singuri in telecabina:SuSpendatSi,inghetatSi Si fara lumina::AnuntatSi ca in 12 0re va p0rnii curentul::nev0itSi sa ne'ncalzim si Sa traim m0mentul:X
ImpreSii de dama cand lUmea o aClama::ea vrea Un film de gr0aza da 0 Sa iaSa drama
Parerea Ta e a ta:::mie'mi plaCe aJa
Nhu Renuntsa Nici Odath' La Ce Itsi Apartsinelove struckx.Si nU PerMithe Altorha Sa RenunTs3 La Thineeeeee
Stii tipa aia brUneta care inainte te iUbea?Ei bine...aCum nu te mai p0ate sUporta
Si Sty?nU eSti Cum imi d0ream Sa fii!
Tu nU ai StiUt sa ai griJa de ea:::0rg0liUl Si durerea au faCut'0 mai rea
Nu o sã renuntz nici mãcar o fractziune de secundã , fiindcã totdeauna pierzi dacã renuntzi la luptã !

Satula de intRigi Satula de scuze Satula de fraieri cu ganduri ascunse!

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

Sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu`mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA! … E Replica Mea.

Am petrecut cu tne mii d clipe minunatee T`iubesc prin v0rbe, gesturi si fapte`

Ji vrei sa te respect? Ai ambalaj mijtoo :X dar contsinutu' e infect! :-&
Fitzele sunt de decor ,cel mai mult conteaza ce ai in interior
Nu ne pasa noua ce spune lumea ! Lumea`i proasta si va fi intotdeauna !

Se schimba peisajul.niciodata personajul

Ea nu e sora mea pe bune, dar sunt norocoasa ca am gasit`o din atat lume`

Tot ce e frUmoS treCe repeDe
Inca o zi incepe gratsios . Parfum in aerr . Nimeni nu sta j0ss . Pahare plinee . Agitastiee . Shi vre0 5 brunete cre fac senzatsie
Se Poarta':X RoZ' Se Poarta' Verde se PoaRta' BrUnEtelle \PeRfeCthe'

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea! …Nu poti sa ma suportiAsta e doar problema ta! …Nu ma cunosti…Nu mai comenta! Ai grija de viata ta nu de a mea!

Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?

Zambesc cand se vad,plang cand se cearta,dar indiferent ce fac ele se iarta si se impaca .

←♥→~[:X]La raw si la bine.Mereu cu tine←♥→~[:X]
II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?:-

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"
|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x

O sa platiti toti pe rand bleGil0r .ca se iarta, dar nu se uita lucrurile ce dor!"
Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine!:X\\
StIll`perfecTT`.`;x .`Nebunieee` si TaLentt` ;x . ``;x asTa`ii sTiLuL` ei` RecenTT` ;X ,,•

Ea se duce spre un nou inceput . Iar el se duce la fund

Crezi ca ma faci` gelOasa? :O Nu fraiere` Oricum te dOare inima,Cant te uiti la pozZa mea! Ramai cu nasoala ta,ca sunteti PRAF si TU si EA`! ytZe GesSturi Sh tUpeU AsTha E talentu` Meuh Pe EcrAn DA Foarte bine O printeSsa Aja ca Mn Jtiu sànvart Totu` pe Lok Sa DoBor Prostii dintRùn Foc .Is FetitzZa SmecheRiTA .Hai fa PasHi Sh Gura MIcA big grin Sper ca ajung big grin daca mai vreii `. Contacteaza`ma La Oana_papushika2011