| Sophie02 a întrebat:

Hello! As vrea sa stiu mai multe informatii despre liceele si colegiile nationale din Bucuresti (lazar,spiru,sincai,sava,vianu,viteazu,basarab,moisil, caragiale etc.)
Cum sunt profii? Exista profi care lasa corijenti pe banda rulanta?
Cum sunt elevii? Sunt fitosi sau sunt de treaba?
Orarul este incarcat?
Se face carte?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In Bucuresti, toti "profii" sunt de treaba, nu exista corigenti iar colegii, sunt toti de gasca. Orarul este foarte lejer, carte se face numai optional.

| Sophie02 explică (pentru neutrino):

laughing Da, dar asta e pe cazul general.As fi vrut sa-mi raspunda elevi din liceele astea si sa-mi zica cum e la ei in liceu. Tu la ce liceu esti?(daca esti blushing)