| Pisikk a întrebat:

Hello... buna a fost la un eveniment si am stat toata ziua in soare si mam cam ars...dau funda cine imi spune ce sa fac sa imi dispara arsura si usturimea

Răspuns Câştigător
| EuIulia1528 a răspuns:

Iaurtul simplu scoate bronzul care e in exces, usturimea si roseata! Si eu m-am dat cu iaurt si mi-e mai bine acum! Fundita?

3 răspunsuri:
| 93Silviu93 a răspuns:

Masaj cu spirt

| Metin2Hidra a răspuns:

La farmacie

| Raniiia a răspuns:

Mergi la farmacie si cumparati un sprei pentru arsuri sau crema pentru arsuri eu cand ma ard ma dau cu sprei pentru arsuri si e foarte bun!