| anonim_4396 a întrebat:

Hello! ce parere aveti de jocurile GTA vice city? mie imi plac putin, doar ca sunt cam prea de 18 ani, mai ales ca se mai joaca si cei mai mici.(cand eram mai mici, printr-a patra parca baietii se laudau ca stiu sa injure in engleza, desigur ca toti stiau asta de la gta).

3 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Dar ce conteaza varsta? si eu am 18 ani si sunt angajat iar in timpul liber mai joc cs, molehill empire si altele, e PC-ul tau personal si nu stie nimeni ce faci tu la el si ce te joci tu. sunt bune jocurile GTA, captivante, mai ales cand le joci cu parole.

| xSoaked a răspuns:

Hah big grin eu mai am cativa ani pana sa fac 18 si imi place GTA vice city. nu neaparat ca sa impusc dar imi place sa conduc diferite masini, sa fug de politie etc. laughing

| hegedusantonio a răspuns:

Nu e adevarat