| Sadop a întrebat:

Hello happy.
Ce profil ( la liceu ) credeti ca e mai bun? Ma refer si pentru viitor.
Eu as opta spre filologie, tindand cont ca prefer mai mult romana, istoria etc. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| intelegatoarea a răspuns:

Daca mergi pe mate info ..ai mai multe portite in viitor. daca te razgandesti si vrei sa te faci. avocat poti..in schimb daca mergi la filo..nai prea multe posibilitati dupa liceu.

| Spaz472 a răspuns:

Mate-Info sunt a 11a si la sfarsitul clasei a 10a am primit deja o diploma si pot lucra la anumite Service-uri de calculatoare si se castiga destul de binewinking acum depinde si ce iti face tie placere sa faci. Succes!

| Csandraa a răspuns:

Ti-as recomanda sa faci Stiinte Sociale, e mult mai usor si mai placut. Eu sunt acolo si e ok. Mai ales ca ai de sustinut si un examen de bac mai usor decat la alte profiluri.