| BlckCat a întrebat:

Hello cine a vazut fiilmul hannah montana the movie? cum este? va place? mie imi place si miley cyrus este my idol

Răspuns Câştigător
| AnKa14 a răspuns:

Da am vazut filmul hannah montana si cred ca e foarte tare...in film miley dezvaluie tuturor oamenilor din tennessee ca ea este hannah montana.iar acestia pastreaza secretul. funda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Fluturass a răspuns:

L-am vazut:Xsi e foarte frumos:O3la inceput nu mi-a prea placuthee heedar dupa ce a inceput=p~am stat cu fundul pe scaun 2ore nemiscatalaughing.E super trebuie sa te uiti:*

| BlckCat explică:

Miley e taree nu?