| Antoni21 a întrebat:

Hello! Cine îmi poate da și mie niște idei pentru ai face un cadou iubitului meu? Ceva original, dar nu scump, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| MariaCaty a răspuns:

Ii poti lua o rama foto in care sa pui poza cu voi doi sau iei un tricou alb (sau orice alta culoare) de al lui si unul alb de al tau si sa pui un scris la fel pe ambele sau o poza cu voi doi.
Funda?

3 răspunsuri:
| AleexisViol3t a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

Ai putea sa faci ceva de genul

| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Un parfum niste adidasi un ceas o bratara constantin nautics

| Popescu_Ramona_1988_hUKl a răspuns:

Buna. Pe cadorino.ro ai cateva optiuni de cadouri personalizate! Sper sa-ti fie de folos!