| TąNyą a întrebat:

Hello. Cum activez internetu pe telefon? ( am lg kf510 ) si sunt pe abonament. Cat imi ia cand il activez? Mereu cand o sa ma conectez imi ia de plata? Stiti cumva de unde pot lua SHmessenger si sa-l instalez pe telef? big grin Multumesc de ajutor. Sunt in reteaua vodafone

shmessenger - am inteles ca e gratiut si nu-ti ia nimic cand te conectezi pe mess.

Răspuns Câştigător
| matasux1 a răspuns:

Daca esti pe vodafone suna la *222 apasa 1 si 0110 sau cam asa aculti robotul si pe urma iti raspunde un operator si iti va spune ce sa faci exact