| gogi a întrebat:

Hello! Cum pot sa conving pe cineva ca nu imi place de un anume baiat? Ca o colega nu stiu cum a aflat ca il plac si nu vrea sa afle sub nicio forma!

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Avand o relatie cu altul, o poti face sa creada ca nu ai nici o treaba cu celalalt sau las-o in pace o perioada, isi va da seama singura. Si acum serios ce prietena este ea daca nu iti asculta parerile si crede in ceva ce au spus altii? Parerea mea e ca nu ar trebui sa te intereseze. Toata treaba asta dovedeste ca parerile altor persoane conteaza mai mult decat ale tale.