| anonim_4396 a întrebat:

>Hellobig grin<
Mie mi-a placut foarte mult de un baiat, am plans mult timp dupa el...(prieten cu fratele meu) si se vedea ca si el tinea la mine stateam aman2 mereu si vorbeam si cand ma vedea trista imi zicea 'Nu mai fi asa ca nu suport sa te vad suparata, dragostea mea", in fine, el a plecat la facultate... a trecut cam un an si sambata fratele meu mi a zis ca s-a vazut cu el ca s-a maturizat etc. happy Acum imi este gandul numai la el ...nu stiu cum sa fac sa-l sterg din minte... cand aud de el, fata mi se lumineazahappy si am o sclipire in ochi:-

4 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Dragostea asta... love struck

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Si dc sa renunti la elwinking?
Intereseaza'te daca are prietena si daca nu ce mai astepti waiting.

| unavailiable93 a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa il uiti daca ti asa mult la el. Cere-i fratelui tau id-ul, tineti legatura, faceti schimb de poze si o sa fie ok. O sa te simti si tu mai fericita si poate chiar va intalniti sa mai stati de vorba, de dragul vremurilor bune. Good luck!

| den a răspuns:

Mai bine nul uita. Incearca s avezi daca mai poate fi ceva intre voi...si dupa ia o hotarare.