| Uilula a întrebat:

Hello!
Daca intru la engleza intensiv la un liceu la care ma mut din clasa a 6-a trebuie sa dau un fel de test? Mi s-a spus ca trebuie dar nu este foarte greu!

Multumesc lui fashion01 si Yoanna803 pentru raspunsul la cealalta intrebare!

Răspuns Câştigător
| perfectlygood a răspuns:

Da,trebuie sa dai un test.Eu ca si tine vreau sa dau la intensiv engleza, sunt clasa a VIII-a si am facut cateva teste, Exercitiile sunt tip grila. Cele pe care le-am facut aveau 60 de exercitii(word building, timpuri astea, verbe cu particula adverbiala).

1 răspuns:
| Uilula explică:

THX pentru raspuns!