| lil_2808 a întrebat:

Hello! dau funda mare daca-mi spuneti cum se numeste melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=zm-Kt72JvmY ii pe la sfarsit dupa ce naste fata aia pkl:*:*:* dau funda nu uitati!:x

1 răspuns:
| userr a răspuns:

Http://www.melody4arab.com/songs/en_view_songs_2017.htm
uite intra aici! vei gasi toate melodiile din serialul ASI ...in dreptul fiecarei melodii ai o iconita(casti audio) clik pe iconita pentru a asculta in asa fel vei recunoaste melodia! imi pare rau mai mult nu am putut face... a si daca merge si gasesti melodia nu vreau fundita!