| Miruna_7703 a întrebat:

Hello! Deci acum sunt clasa a8-a si in clasa a7-a GENERALA pe ambele semestre[ultima ultima medie] mi-a iesit 9.20 credeti ca e buna? puteti spune si media voastra generala [cine o mai stie]? va rog puppy dog eyes ca sa fac o comparatie!puppy dog eyes! Se da si FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MadneSsCat a răspuns:

Eu acum avut tot timpul 10 big grin si nu's tocilara big grin

5 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Eu cand eram a 8'a am avut'o 7 si tu ma intrebi de 9, 20 laughing e buna ma stai calma e mare happy ai sanse mari sa intri la un liceu calumea tine'o tot asa sau chiar mai bine bft in continuare thumbs up

| Anduciu a răspuns:

E bine.Mie intr-a saptea mi-a iesit 9, 94.
P.S. Bafta la examene!happy

| treipuncte a răspuns:

eeeee 6.50 laughing

| AnquZZi a răspuns:

Media e buna.dar stii si tu mereu e loc de mai bine laughing Eu nu am fost multumita de medii pentru ca stiam ca pot mai multhee hee (Eu in a 7a am avut media 9.37 si intr`a 8 a 9.52 big grin)

| onukaaa a răspuns:

Eu zic ca e buna.Eu am avut putin mai buna, dar am stat muult cu burta pe carte...dar nu asta conteaza asa de multhappy conteaza examenul.