| DeDeChazLee a întrebat:

Hello fetelor!
Am si eu o intrebare-stiu ca revistele bravo si bravo girl sunt bilunare asa-i?
Vine o data la 2 saptamani sau amestecate?
Adica vin cand au ele chef ca nu stiu datele!
fundita!
Promit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin o data la doua saptamani(14 zile). Cand iti iei Bravo Girl, o sa scrie pe ultima pagina jos cand apare, dar la Bravo nu.
Dar poti socoti.De ex. daca Bravo vine-n 13, pai tu la 13 mai aduni 14 si-ti iese 27=>Atunci apare Bravo.
Funda?
P.S.Si eu ador revistele astea, dar Bravo are stirile luate de pe 'net, care mai si vin cu intarziere.
:-)