| ChuckBass25 a întrebat:

Hello guys :*. Vroiam sa va intreb ce as putea face in viitor cat si in perzent. Ma refer ca vreau sa practic ceva (in afara de inot!). Fac canto si as dori sa ma apuc de tenis de camp. E convenabil? Adica e placut jocul, dar pot face o cariera de bun gust din ea? Asta e una din "problemele" mele. A doua ar fi cum as putea sa ma schimb (schimb=in sensul comportamentului si a igienei, vorbesc foarte serios in faza igienei..adica eu am ingrijesc zic eu destul de bine insa eu nu simt asta. ma simt aiurea in propria-mi piele sa spun asalaughing ) Vreau ca acum cand incepem scoala sa mi se spuna "Uau cat te-ai schimbat! Esti mai bine acum" Vreau o "transformare"in binehappy. Si o a 3-a "problema" cum fac sa fiu mai intelegatoare si mai nepasatoare! Vreau sa fiu mai intepata mai tare. Am un iubit de 2 luni azi am facut 2 luni :3 insa. el nu este genul care sa vorbim mereu la telefon sau chestii dastea..si eu cam asta vreau sa vb cu el mai mereu. DA! Stiu ca nu este corect cum gandesc dar nah..asta sunt. Multumesc din suflet ca a-ti avut macar bunul simt sa imi cititi tot mesajul meu. Sper ca ma puteti ajuta. (Ps:funda la cel mai bun raspuns ) multumesc. Love yaalove struck

1 răspuns:
| LastKisss a răspuns:

Dragule, nu am citit tot ptc mi-e lene, dar eu te sfatuiesc sa ramai la canto si poti sa te duci la sala faci niste muschi si esti boss.