| vikirikimiki08 a întrebat:

Hello, hello TPU!
Ce parere aveti despre persoanele care sunt mai lipicoase la primul date(te tine de mana, te i-a in brate, mici tachinari, pupicuri)?

2 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Exemplu de Asa NU. (Tachinarile se exclud, daca nu sunt exagerate si foarte multe) Dar oameni lipiciosi, pupici, atingeri, imbratisari, si asmd, in niciun caz. O singura data am patit in viata mea asta si am plecat imediat.
Lucrurile alea se fac cu cat avanseaza relatia mai mult si moderat.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi-ar place asa ceva, mi se par libidinosi, parca forteaza nota cu orice pret sa ti se bage pe sub piele si sa obtina mai repede ce vor de la tine, adica sex.

Categoric nu mi-ar place o asa relatie!