| blackyblack a întrebat:

Hello! Imi puteti spune daca exista vitamine pentru cresterea parului? Stiu ca este benefica vitamina B, dar in ce se gaseste? Exista anumite pastile, sunt eficiente?

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Benefică pentru stimularea creșterii părului este vitamina A, în combinație cu ulei de măsline sau ulei de ricin și gălbenuș de ouă.
Aplici această mască cu 40 de minute înainte de a face baie pe cap, după aceea speli și clătești normal.
Urmezi acest procedeu o dată/săptămână.
Baftă!