| BoyOfHell a întrebat:

Hello. Ma numesc Cata. Sunt in clasa a 8-a. Si de cateva zile ma joc cu o colega. Ne sacaim reciproc pur si simplu azi cand am ramas singuri in clasa a urmat un kiss care eu l-am inceput. Ea nu a zis nimic cand a dat sa zica ceva a venit un coleg in clasa. Dar ea a plecat la 13. si mai aveam o ora si nu prea am avut timp sa vorbesc cu ea si nu stiu ce vrea sa zici. [ Tin sa mentionez ca am mai fost cu ea in trecut.]

Răspuns Câştigător
| alinus10 a răspuns:

Trimite-i un mesaj sau sun-o si intreab-o cum i s-a parut in accea zi la scoala. Daca va fi revoltata insemna ca nu mai trebuie sa mai faci ce ai facut. Daca spune ca i s-a parut ok sau f bine intreab-o cum sta cu iubirea.Ea iti va spune daca are sau nu prieten.Tu atunci poti sa ii spui ce simti pentru ea si vezi ce va zice. SUCCES!

6 răspunsuri:
| OmletteDuFromage a răspuns:

A fost sarut frantuzesc, nebunule?smug

| staly a răspuns:

Mai Cata ai povestit mult dar daca nu ai fost cu ea si vrei sa fii este foarte simplu, mai sarut-o odata si ii zici daca vrea sa fie cu tine.Si sigur n-o sa refuze

| BoyOfHell explică:

1. Am reusit sa vb cu ea si a zis ca i s-a parut dragut. 2. Eu am mai fost cu ea. 3. O tot bateam la cap si ea zicea ca fac misto. SI acum astept sa vina din oras sa vad ce zice puppy dog eyes.

| BoyOfHell explică:

Eu am inceput cu kiss normal dupa a schimbatblushing

| BoyOfHell explică:

Eu am inceput cu sarut normal > Dupa aceea a schimbat in frantuzesc.

| BoyOfHell explică:

Decii sunt cu ea big hug thumbs up