| alexutza697595 a întrebat:

Hello! Mi-am cumparat o rochita pentru banchet de culoare bleu. As vrea sa imi fac niste suvite la par dar nu stiu ce culoare s-ar potrivi. Eu am parul saten deschis. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| rosad a răspuns:

Albastru inchis ar fi cel mai bine s-ar asorta cu rochita chiar daca e mai inchis la culoare e mai bine sa pui o pata de culoare...

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Albastre love struck.

| LoveForShania a răspuns:

Albastru inchis merge foarte bine, deoarece chiar daca rochia si suvita sunt de nuante diferite, conteaza sa fie aceeasi culoare. Si se potriveste de minune! Daca nu, un violet, daca ai pantofii sau accesoriile violet.

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Blond; x Merge bine cu bleu si. Nu stiu dar dp parerea mea daca te incarci cu cin'shpe mii de nuante de albastru devii curcubee. Fa-ti blonde si o sa vezi ca n-o sa regreti! Bafta; x:*