| figaro a întrebat:

Hello, oare sunt singurul care e de parere ca serilalele/animele din zilele de azi sunt de tot ***-ul, nu mai sunt amuzante deloc fata de cele de mai de mult, gen:Viata cu louie, Jack piratul cel teribil, Dexter s. a. m. d, cele din ziua de astazi sunt mai toate de ***!
parerea voastra?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Este la felhappy. Numai sunt desenele care au fost in trecut, si din pacate nici n-o sa mai poata face asa desene din pacatesad. Si mie chiar imi placeau viata cu louie, copiii de la 402 etc. dar se mai gasesc pe youtube^^ si in romana thumbs up deci daca vreodata vrei sa le vezi le poti cauta. Succes!

| d3nut7 a răspuns:

Ai dreptate.Asta e si parerea mea.Mult mai interesante, captivante cele de adineauri.