| yulia_3998 a întrebat:

Hello! Ofer funda! As vrea sa stiu de ce acte sunt nevoie pentru a ma transfera la o alta scoala.Cum se procedeaza? plsss.Chiar am nevoie![-o

Răspuns Câştigător
| kik a răspuns:

Te duci la director si ii spui ca vrei sa te transferi iti da o foaie pe care trebuie sa scrii chestia d transfer eu dai si te duci cu actul, carnertul p care l-ai semnat la scoala la care vrei sa te transferi directorul acela iti pune stampila iti semneaza (numai daca este de acord) si te duci la vechea scoala ii arati directorului si gata esti transferata

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cerere pentru transfer, foaia matricolă.
Mergi la secretariat și acolo vei primi toate informațiile.
Mult succes.
Pa, pa.

| unknown_8052 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti si cu directorul de la scoala la care vrei sa te muti si cu cel de la scoala ta actuala. ndaca ambii sunt de acord, atunci te vei putea muta. de la secretariat iti iei dosarul si il depui la scoala la care vrei sa te muti(DUPA ce ai vb cu ambii directori). eu asa am facut