| croissant a întrebat:

Hello kiss Se intampla ceva daca mananci mereu seminte :-s fuunda

Răspuns Câştigător
| Adelinesmile a răspuns:

Da. Te ustura buzele si limba frustrated. E naspa, crede`ma. =]] Si s`ar putea sa inceapa cineva sa comenteze ca nu esti pe stadion. Am trecut prin astea thinking

5 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar daca le spargi in dinti ti-i poti strica dar daca le spargi in maini nu-i nicio problema dupa parerea mea.PASTE FERICIT!

| dulcykaLy a răspuns:

Buna, nu are ce sa se intample!

| AnnaS98 a răspuns:

Nu. depinde si de care seminte. daca sunt cu sare ti se usuca buzele. ma rog. daca mananci multe si apoi bei mult (apa sau lapte sau suc etc) s'ar putea sa te alegi cu dearee. ma rog. nu cred ca ti se intamplaceva rau si permanent, doar chestii care a doua zi se duc.winking funda?

| sysy_1065 a răspuns:

Daca ai facut apendicita nu e bine sa mananki daca nu ai facut la felhee heepentru ca o sa faciwinking

| Anonimul2011 a răspuns:

Da conteaza o sa-ti vina rau daca mananci in fiecare zi semite