| Anonim1989 a întrebat:

Hello! Spuneti-mi si mie, va rog, nume de seriale cu adolescenti+supranatural, gen The Secret Circle sau The 9 lives of Chloe King.Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Mozambic19 a răspuns:

Skins
Next
sex and the city
2 and half man

| LexiLaveil2 a răspuns:

Buna. Pot sa iti recomand cateva seriale care le-am urmarit si eu.happy

Supernatural (Este exceptional. Ti-l recomand)
Hart of Dixie (are doar 17ep. Drama, romance)
Teen wolf ( Actiunea se petrece in jurul unui baiat mai retras, care este muscat de un varcolac, ce doreste sa isi faca propria haita, pentru a omora persoanele care i-au facut rau lui si familiei lui. Desi este blestemat, baiatul reuseste sa tina in frau animalul din el, facand tot posibilul sa protejeze fata pe care o iubeste. Desi familia ei, este una de vanatori, si doresc sa il omoare.)
Gossip Girl
Hellcats
The 4400
Moonlight
The vampiries diaries
Pretty little liars
The lying game
Dollhouse
The secret life of an american teenager
Switch at birth
American Horror Story (o poveste horror. O familie se muta intr-o casa plina de mistere si fantome. Se pare ca toti cei ce mor pe proprietatea aceea raman captivi in lumea reala, ca niste fantome.)
Dexter
Hex

Ma bucur daca te-am putut ajuta.happy

| stasik22 a răspuns:

The vampire diares, super filmuuu...