| Alice_9336 a întrebat:

Hello. Sunt intr-o relatie de 6 luni cu un băiat si am momente când sunt indragostita de el si momente cand nu mai ma simt îndrăgostită de el. Voi atI pătit asta vreodată? Si as vrea un sfat de voi ce sa fac în continuare.

Răspuns Câştigător
| LaurSwat a răspuns:

Si eu exact 6 luni am cu prietena mea si da, s.a intamplat, dar am realizat ca timpul si rabdarea rezolva orice. Stiu ca tu acum astepti acele momente dragute ce s.ar putea sa nu mai fie chiar atat de dese. Cel mai indicat lucru este sa vorbesti cu el, ca na, de asta sunteti impreuna, ca sa va impartasiti toate gandurile si sentimentele (fie ele bune sau rele). Sper ca te-am ajutat cu micul meu sfat big grin

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Cred ca ar trebui sa aveti un pic mai mult dialog in relatia voastra.Completati-va unul pe altul, astfel lipsurile din relatia voastra vor dispare. Timpul le va rezolva pe toate.Succes!