| selenaroyalprincess a întrebat:

Hello TPU! am 13 ani si ma cheama selena si baiatul de care imi place se comporta ciudat cu mine dar este un baiat cat de cat care cred ca ma place si el ahhh dati-mi raspunsuri ca nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| SelenaBertotty a răspuns:

Pai i in clasa cu tine? ca daca i poti sa :atunci cand va mutadirigintele/diriginta poti sa i spui sa stati in banca cu baieti si fiecare fata sa aleaga un baiat si tu sa il alegi pe el.si daca i genul ala de mistocar incearca sa pui pe sora sa daca are pe o prietena mai apropiata de a lui sa il traga de limba (la figurat)cu daca are o prietena sau daca i place de vreo fata.si poate te place.mult noroc papapkiss

5 răspunsuri:
| Kimy_8371 a răspuns:

Hey, selena(ce nume dragut rau, nu am mai intalnit fete cu numele astaalaughing in afara de aia de la tv Selena Gomez,
Pai cum adica se comporta ciudat? Da si tuh un exemplu sau cevaa:-P
oricum eu te sfatuiesc ori sa vb tu pe mess sau chiar fata in fata cu el, sa ii spui ce simti pentru el si sa-l intrebi daca si el te place
Sau poti pune o prietena pe mess sa vb cu el, sa il traga de limba. Sau fa-ti chiar tu un id asa aiurea si vb cu el fara sa ii zici ca esti tu de fapt. Eu asa as proceda in locul tau.:-)

| bibyyy143 a răspuns:

Poate ca vrea sa se dea pe langa tine dar nu stie cum si atunci cand este pe langa tine el vrea sa para dragut dar se porta ciudat atunci cred ca ii place de tine incerca sa faci tu primul pas poate atunci se schimba! succes! :X:X:X

| Geanina a răspuns:

Poate ca se poarta ciudat cu tine fiindca te place; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I spui adevarul si poate simte acelasi lucru eu sunt denisa si am 15 ani

| Madalina_4152 a răspuns:

Pai eu cred ca i genul frumos, ciudat, si genul care face misto si daca te place si daca nu.pai daca sti tu ca i o fata care no sta mai mult cu el daca are sora roag-o frumos sa afle daca are prietena sau daca i o fata pe care o place si s-ar putea sa fi u aia pe care o place.success!