| foxiandra a întrebat:

Hello TPU! am nevoie de sfaturi ca sa atrag baieti, doarece la scoala am vazut un tip super dragut da are un nume mai ciudat(sasha). Prima data cand l-am vazut a fost la pregatire cand mi-a zis ca am parul misto acum de cate ori il vad imi zambeste nu stiu daca ma amageste. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Kaliiii a răspuns:

Pai din moment ce el se comporta asa e normal ca a vazut ceva la tine ce ii place ...incearca sa vorbesti mai mult cu el si lasa-l sa se bage singur in sema asa iti vei da seama daca tine la tine sau te place. si nu "alerga " dupa el pentru ca ii vei da ceva de banuit lasa-l sa faca el primul pas. Funda? :*

2 răspunsuri:
| Denisa_7218 a răspuns:

Nu te amageste, asta inseamna ca vrea sa fiti prieteni.Pur si simplu fii tu insati si date pe langa el asa cum face orice fata cand este atrasa de un baiat.Totusi,nu exagera, sa nu risti sa-l intimidezi.
Bafta, fundita?

| derpina a răspuns:

Incearca sa-l ignori din cand in candhappy