| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. happy Am o intrebare... So, imi place de un anumit baiat. Din surse apropriate, sau din cate am aflat si lui i-ar placea de mine. Prietenele mi-au spus ca in pauze la scoala, ca se uita la mine si chestii de genu. Faza e, ca niciunul dintre noi nu face primul pas, asa ca nu stiu cum sa ma aproprii de el, sau ce sa-i zic. Noi doi nu ne cunoastem, nu am id-ul lui si nici nr de telefon. Vreau sa ma aproprii de el sau ceva. Please help? :-s

Răspuns Câştigător
| Yosii a răspuns:

.Baga-l in seama. vobeste cu el laughing. la scoala si dupa poti sa'i ceri si id de mess. sau daca vrei ia id lui de la o prietena de a ta cr il are si vorbiti pe mes. baftaa! funda?big grin

1 răspuns:
| alexandra2859 a răspuns:

Fa cea ce crezi tu ca este bine dar vorbeste cu el du-te si zi ca vrei sa fiti prieteni si dupa ce mai vorbiti cerei id-ul lui daca nu ti-l da inseamna ca nu te place