| alexandra_1890 a întrebat:

Hello TPU! am o mare dilema in ceea ce priveste organizarea banchetului! eu sunt sefa clasei si toata lumea asteapta un impuls din partea mea diriga nu vrea sa ne ajute iar noi nu stim unde am putea organiza petrecerea sfarsitului clasei a 8 astept cat mai multe raspunsuri continand raspunsuri strict pentru bucuresti (nu am vrea sa facem, banchetul pe la arad si la preturi cat mai accesibile va pup si va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai la un restaurant/club... Acasa la ceva care are o casa mare si il lasa parinti...

| adrianajollie a răspuns:

Bai uite eu nu sunt din bucuresti, stau pe langa, iar noi intr`a 8a am inchiriat o vila in brasov foarte ieftina ne am distrat la maxim 3 zile tongue daca vrei in bucuresti neaparat poti inchiria un bar/pub happy luati voi bautura/mancare ( consumatia) decat spatiul il platiti tongue

| adrianajollie a răspuns:

Bai uite eu nu sunt din bucuresti, stau pe langa, iar noi intr`a 8a am inchiriat o vila in brasov foarte ieftina ne am distrat la maxim 3 zile tongue daca vrei in bucuresti neaparat poti inchiria un bar/pub happy luati voi bautura/mancare ( consumatia) decat spatiul il platiti tongue

aaaa
sau la un hotel tongue

| BogdanFnky a răspuns:

Vb ma cu diriga da trebuie sa facem programare mai din timp :X