| Cosmy_9069 a întrebat:

Hello TPU. Am si eu o intrebare daca ai parul ondulat te poti tunde bob, [ gen : Stella Mallone din JONAS B. IN L. A. ] FUNDITA SI VOT, bineinteles. Va rogg dati-mi un raspuns cat mai rapid, am nevoie de ajutor cat mai rapid, de sfaturi. Ms. muult.; x;*happyhappyhappy

3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Da doar daca te faci cu placa inainte si dupa.si trebuie sa stai mereu cu placa ca sa il ai drept la stilul bob.

| smile1 a răspuns:

Hmm eu cred ca nu este cea mai buna idee deoarece daca ai par ondulat nu se vede foarte bine tus bob. ar trebui sa stai zilnic sa ti-l intinzi si la un moment dat ti l-ai arde si ti-ai strica parul degeaba. oricum tu faci cum vrei. sper ca ti-am fost de folos :*. funda?big grin

| deea1988_9967 a răspuns:

Sincer un locul tău nu m-as tunde bob. ar trebui sa te îndrepți mereu ca sa ii dai forma și lucrul asta dauneaza parului extraordinar de mult. ce poate fii mai frumos decât un par ondulat lung?