| Cosmy_9069 a întrebat:

HELLO TPU. AM SI EU O INTREBARE: DACA AM FATA OVALA MA POT TUNDE BOB, CEVA IN GENUL ASTA: CUM ESTE TUNSA STELLA MALLONE DIN JONAS L. A? VA ROGG RASPUNS URGENT. FUNDA SI VOT, BINEINTELES. MS MULLLLT; X;*;)

http://www.google.ro/......tp?/imgres a.,%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DX%26biw%3D1020%26bih%3D474 %26rlz%3D1W1MOOI_en%26tbs%3Disch:1, isz:m0%2C3303&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=783&vpy=121&dur=92 2&hovh=259&hovw=194&tx=126&ty=179&oei=2cBrTcynL5KGswaPst jqDA&page=11&ndsp=11&ved=1t:429, r:5, s:106&biw=1020&bih=474

Răspuns Câştigător
| Adicteddd a răspuns:

Buna da bineinteles nu vezi ce bine ai sta stellei tunsa asa o avantajeaza si dc sa nu te tunzi (ca crezi ca dupa o sa ragreti dan nu iti stabine?)nu din contra dac nu te tunzi dupa te vei gandii dar dac ma tundeam cum m-ar fi stat asa ca nu mia sta pe ganduri du-te sa te tunzi :d

3 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Da si eu sunt tunsa la fel ca ea si am fata ovala si sunt foarte multumita. happy

| Sandra_2458 a răspuns:

Buna,din cate am citit si stiu, da e o tunsoare ce li se potriveste persoanelor cu fata ovala, nu sta pe ganduri fa ce simnti si daca tie iti va placea, tuturor le va placea. Succes.Te pup

| Gaby_5114 a răspuns:

Da de ce nu şi eu vreau să mă tund exact la fel