| Madda a întrebat:

Hello TPU;;)! Am Un telefon Sony Ericsson w660i! http://www.google.ro/......tp?/imgres Asa'i.
Si. am prea multe numere bagate in memoria telefonului! Si in caz ca se strica :o3. Raman fara ele. Cum pot muta contactele din memoria telefonului in memoria cartelei?
Funda.:) [Scuzati Categoria] :)

1 răspuns:
| AnaMariaMădălina a răspuns:

Buna! Telefonul nu se stica, numerele de telefon ocupa foarte putin din memorie, ele au un numar anume care ti le memoreaza in memoria telefonului, dupa ce acel numar este depasit numerele se vor salva pe cartela.