| Dulceatta a întrebat:

Hello TPU, an o pagina pe facebook si vreau sa-i cresc nr de like-uri, puteti sa-mi dati niste sfaturi, sau macar sa-mi dati un like? Dau Funda

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Vreau linkul ca sa iti pot da like.
P.S: Ca sa faci multe likeuri distribuie linkul la mai multe persoane.
Succes si mult noroc.
Pa, pa.

| AlexeLup a răspuns:

Da-mi linkul

Iar un sfat pentru a creste numarul de vizitatori este de a organiza concursuri atractive
extonguerimul care da like in 10 minute va avea o poza cu o diploma
Rezultatele:Vei face rost de like-uri, batalia pentru premiu
si experienta pe care la randul lor o vor da mai departe
Sper ca ti-am fost de ajutor si succes cu pagina