| xCrazyGirl a întrebat:

Hello TPU happy...
As vrea niste statusuri de pus pe facebook, pot fii si lungi, inventate, luate de pe net.
Este vorba despre o fata care sta in alta tara si nu va mai merge in Romania timp de 4 ani. Va rog sa ma ajutati :X multuu' dau funda happy

Răspuns Câştigător
| catinque a răspuns:

Aș vrea să fiu acolo, să trăiesc clipa alături de tine.
Mi-ar place să fii lângă mine.
Distanța dintre noi e doar un alt obstacol, dar dacă ne iubim cu adevărat o vom învinge.
Îmi vreau prietenii înapoi și pe tine apoi.
Am plecat. Te-am pierdut.
Te iubesc, dar nu voi fi lângă tine.
Nu vreau să plec, nu vreau să te pierd.
Și este atât de trist să fii singur într-o lume nouă și să nu îi pese nimănui de tine.
Aș vrea să-ți mai simt încă odată parfumul.
Vreau să mă întorc, așa cum și frunzele care acum au picat din copaci să redevină verzi.
Ține minte: toamna, frunzele nu pică pentru că vor ele, ci pentru că a venit momentul.
Înainte ne sorbeam din priviri, acum tânjim după un telefon.
Și este atât de trist să nu fie nimeni lângă tine.
Aș vrea să fiți aici lângă mine.
Mi-e dor chiar și de cei pe care nu îi suportam.
Nu e vorba de mine, e vorba de tine...

Fundiță?

| xCrazyGirl explică (pentru catinque):

Da happy imi place foarte mult si e chiar ceea ce cautam big grin multu'

1 răspuns: