| PionInJoculVietii a întrebat:

Hello, TPU! As vrea sa ma lamuriti cu o chestie. Este Bieber gay sau nu? Ca am vazut astazi doua stiri complet diferite : http://www.libertatea.ro/......2273.html, http://www.unica.ro/......1786.html. Nu stiu ce sa mai cred :|. Voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Articolul acela cu "justin bieber e gay" a aparut pe 1 aprilie si este o farsa, o minciuna. Ziaristii acestia nu gandesc deloc. Nu il cunosc, nu stiu ce face el seara, cu cine se culca si cu cine se plimba dar el a avut o iubita, FATA nu baiat, deci nu e gay raised eyebrows.
O zi buna! :*

| PionInJoculVietii explică (pentru Didi908):

Multumesc pentru raspuns:*. Mi s-a parut si mie deplasata stirea. In plus, Justin Bieber a facut atatea piese dedicate fetelor, incat nu cred ca e nici 10% gay

| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Nu, Justin nu e gay, si acel articol daca nu ma insel a fost postat de 1 aprilie si a fost o farsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e gay... dar poate e bi.
Cu toate astea, cui îi pasă? El scoate aceleași chestii pe gură indiferent de orientarea lui sexuală.

| NoLiesJustLove a răspuns:

ce tot aveti ca e gay? Nu nu e gay, daca mai era gay mai statea Selena Gomez cu el? Sau mai mureau atatea fete dupa el? ....NU e gay.

| Charlly a răspuns:

Eu stiu ca Justin nu e gay al doilea unde zice ca e "homosexual" ....stiam ca a facut o farsa de 1 Aprilie atata tot a pacalit fanii...El da, chiar isi cauta o iubita:d Funda?

| Mmonikka98 a răspuns:

Justin nu e gay.Stirea aparuta pe 1 aprilie este o simpla farsa.

| katy72 a răspuns:

Nu este gay! In caz ca nu stii el are o relatie cu Selena Gomez.A fost numit gay de persoanele invidioase care nu-l suporta. happy