| ScumpikAlyssa a întrebat:

Hello,TPU! Ascultati Justin Bieber? Primeste fundita cel care raspunde la fel ca mine!tongue

Răspuns Câştigător
| mamatatasibunica a răspuns:

Da, unele melodii sunt chiar dragute ca: as long as you love me

11 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Ascult cateva melodii, inainte numi placea dar e o diferenta de cand era mic si pana acum, s-a maturizat mult, mai ales la voce.

| Lorennna a răspuns:

Eu una ascult JB, unele melodii sunt frumoasehee hee ca si love me, boyfriend etc.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Da ascult si atat nu-mi place el ca persoana si circurile alea despre el!

| Rose123 a răspuns:

Nu! Ma rog... poate vor aparea persoane care vor zice : "Esti geloasa pe talentul lui! bla bla bla bla bla..." Mda straight face E norocos si bravo lui ca are fani straight face Dar sincer nu il apreciez big grin Fiecare cu gusturile lui, nu?

| djfanta23 a răspuns:

Ultra gay.

| QUM a răspuns:

Nu, nu imi place I don't want to see

| QUM a răspuns:

...am uitat s-a spun ca nu ascult asa ceva I don't want to see oribil

| Xtadelo a răspuns:

Da! tongue

| noname2021 a răspuns:

Nu,il urasc!

| voineavlad a răspuns:

Parerea mea este ca melodiile lui sunt undeva la limita mediocru-mediu:Exista multi altii, de aceeasi varsta ca si el a caror voce este cu mult mai buna!

| Aminik a răspuns:

E gay. :/