| Ioana_2793 a întrebat:

Hello, TPU! big hug Ajutati`ma, va rog. Vreau sa imi umplu timpul liberhappy. Cateva idei? Multumesc. Fundita cel mai complex raspuns.love struck

P. S. nu vreau raspunsuri gen : danseaza, citeste, canta, uita`te la tvhappy. Ceva original.

Răspuns Câştigător
| laura_8904 a răspuns:

Origami(origami club) bratarile prieteniei(http://www.friendship-bracelets.net/......tterns.php

3 răspunsuri:
| andra_7810 a răspuns:

Iesi afara cu prietenii tai, fa un sport care iti place, asculta muzica in timp ce dai raspunsuri pe TPU, cauta si citeste bancuri pe net, uitate la filme, vb pe mess faci ce vrei.

| BAliinuShaa a răspuns:

Hello`big hug
Pai eu in timpul liber de cele mai multe ori fac karaoke`love struck
Imi place la nebuniebatting eyelashes
Daca e frumos afara ies cu prietenii prin oras sa facem poze sa ne plimbam sa mancam o inghetata la Mc la shopping etc happy
Cand e urat mai mergem si la o piscina interioara big grin
Cand este vorba de stat in casa ma uit la filme stau pe TPU blog`uri pe facebook pe hi5 happy
Toate site`urile posibile laughing
Sau compun versuri si cant la chitara love struck
Deci eu zic sa faci ce iti place cel mai mult. Poate cateva din ideile mele te vor ajuta`:*
Poti sa te apuci de un sport.
Sau sa incepi sa pictezi sa canti la un intrument ceva big grin
Succes >big grin