| vikirikimiki08 a întrebat:

Hello TPU!
De ceva timp tot conversez cu cineva, discutia noastra pare de multe ori ca si cum am fii impreuna desi nu suntem, doar ca recent a pus brusc pauza si nu inteleg de ce. Nu mai vad cand este online, nu mai suna, nu mai vizualizeaza nici story(probabil a setat el) si nu inteleg de ce. Ultima data cand am vorbit a fost cand i-am trimis un mesaj de buna dimineata insa reactia lui a fost ok. Care credeti ca ar fi cauza schimbarii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca relatiile virtuale NU sunt relatii normale, ci de flirt si pierdut vremea iar acea persoan s-a plictist ori si-a pierdut intersul pentru discutiile cu tine, ca atare a disparut. Probabil ca si-a facut o prietena reala cu care iese sa se plimbe sa se distreze, ca-i vara si-i pacat sa stai toata ziua pe telefon sa scrii mesaje inutile.

| vikirikimiki08 explică (pentru Violleta2022):

Eh.a aparut din nou in peisaj. Si intr-un final ne-am vazut.

| Madaxo97 a răspuns:

Foarte ciudat, poate el vrea ceva mai mult între voi și s-a saturat să aștepte, și a decis ca să nu mai sufere să nu te mai bage în seamă. Mai bine îl întrebi totuși pe el, care e cauza de ce nu mai vorbește cu tine.