| blondutza94 a întrebat:

Hello TPU:*:*. De la revelin sunt cu un baiat care il cunosk din copilarie.pana acum nu am avut tengentze cu el cum ar fi ca ne placem sau ceva de genu.si uite ca intr-un final suntem imprbig grin.problema e ca el imi zice deja te besk si deasyea.nu stiu ce sa fac?:-s...sa il cred sau nu? el e genu de baiat care nu prea iubeste si de aia mi frica mie:-s:-s... dati-mi si mie un sfat,, plssss:*:*

3 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Au trecut 4 zile de la revelion...laughing si deja te iubeste? Eh, baietii zic multe de obicei doar sa impresioneze si sa mentina o relatie buna dupa pararea lor. Sau poate cine stie, chiar te iubeste, am mai vazut cazuri din astea. vezi exact cum se comporta in urmatoarea perioada si o sa iti dai seama singura daca te iubeste sau nu.

| sadlifetobe3 a răspuns:

Totusi ar fi bine sa incerci, eu il cunosc pe iubitul meu de mica, sora lui a fost prietena mea cea mai buna si sincer nu credeam vreodata ca o sa ne iubim iar acum ma vrea de sotie,,, si el s-a indragostit repede de mine eu mai greu dar acum ne intelegem foate bine mereu. pup si incearca totusi,,, s-ar putea sa patesti si tu ca mine... pup

| Gangsta a răspuns:

Sincer. Nu crede in vorbele lui. astea sunt niste copilarii si niste vorbe de care multi abuzeaza. A iubi inseamna 1000 de lucruri intr-un singur cuvant.si nu cred ca ti-a putut dovedi in cateva zile sau in cateva ore ca te iubeste. asta cu timpul iti vei da seama. ce e in stare sa faca pentru tine, la ce poate renunta pentru tine si cat de apropiat iti este cand ai nevoie de el. happy poate se va ajunge la dragoste. Dar de la a place un om pana la a iubi e multa harbareala. Good luck happy