| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU!
Deci.Am Nokia 201 asa cu card de memorie.Cardul de memorie are 32GB iar eu am sescarcat de pe net doar vreo 23MB.
Dar de la un timp nu mai merge sa descarc nimic de pe net. Imi spune ca nu exista spatiu suficient pentru a descarca fisiere, stergeti cateva fisiere si apoi reveniti.
Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| AurashEsl a răspuns:

Cardul este prea mare iar telefonul nu il poate suporta sau il citeste foarte greu. Este un card mare pentru un Nokia 201 incearca cu un card mai micut si nu o sa mai ai probleme